Zbiórka karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt

Tyskie Schronisko po raz drugi bierze udział w ogólnopolskiej zbiórce karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt organizowanej przez Fundację Psi Los oraz portal INTERIA.PL

 

Akcja trwa do 31 stycznia 2015 roku. Podobnie jak w zeszłym roku, zbierana jest karma na schroniska dla bezdomnych zwierząt z Tychów, Sosnowca, Rudy Śląskiej, Bytomia oraz przytulisko z Harbutowic i Łętkowic.

Więcej informacji na stronie Miejskiego Schroniska dla Zwierząt w Tychach oraz Fundacji Psi Los.

Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Tychach rozpoczęło działalność 1 lipca 2001 roku przejmując opiekę nad zwierzętami znajdującymi się w Schronisku przy ul. Towarowej 40, aby we wrześniu ostatecznie przenieść je do nowego obiektu przy ul. Przejazdowej 101 w Tychach – Urbanowicach. Z dniem 1 stycznia 2011 roku, Schronisko weszło w skład struktury organizacyjnej Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych. Przy projektowej pojemności przewidzianej na potrzeby 120 psów i 40 kotów, rocznie przyjmowanych jest ponad 600 zwierząt a stale przebywa w Schronisku ok. 110 psów i 30 kotów. W schronisku zatrudnionych jest ośmiu pracowników. To dzięki ich ciężkiej pracy i wielkiemu oddaniu, oraz życzliwości wielu współpracujących ze Schroniskiem osób, zwierzaki maja szansę odnalezienia się w tej trudnej schroniskowej rzeczywistości i odbudowania swojego zaufania do człowieka.

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schroniska dla bezdomnych zwierząt w Tychach.

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Alior Bank S.A. 
Numer rachunku bankowego: 
14 2490 0005 0000 4500 5927 8863
Tytuł wpłaty: Schronisko w Tychach

Dodaj nowy komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Back to Top